1. YASA DIŞI AVCILARA SUÇÜSTÜ

  Ocak 09, 2020 Kayseri Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğümüz ekiplerinin yapmış olduğu koruma kontrol esnasında kaçak olarak avlanan iki kişi suçüstü yakalandı.

 2. YABAN HAYATINA DESTEK

  Ocak 06, 2020

 3. Aladağlar Milli Parkında Kitap Dağıtımı

  Kasım 05, 2019 Kayseri Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü organizesi ve Üntaş İnş. Tur. Ve Elekt. San. Tic. Ltd. Şirketi’nin katkılarıyla Aladağlar Milli Parklar Sınırları içerisinde yer alan Ulupınar, Kapuzbaşı ve Büyükçakır Mahallelerinde yer alan ilk ve ortaokullara ücretsiz kitap dağıtımı yapılmıştır.

 4. KAÇAK AVLANAN 2 KİŞİYE 64 BİN LİRA CEZA

  Ağustos 29, 2019 Kayseri Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ve Pınarbaşıİlçesi Kaynar Jandarma Komutanlığı işbirliği ile düzenlenen operasyonda kaçakolarak avlanan iki kişi suçüstü yakalandı.

 5. FLAMİNGOLAR KAYSERİ’DE

  Mart 22, 2019 Kayseri Organize Sanayi Bölgesi civarında bulunan Hürmetiçi Sazlığı Sulak Alanı, tabiatın narin kuşları olan flamingolara ev sahipliği yapıyor.

 6. Yaralı Şahin Kuşlarına Yardım Eli

  Mart 14, 2019 Duyarlı vatandaşlarımız tarafından Yahyalı İlçesi Kopçu Mahallesi ve Yeşilhisar İlçe Merkezinde yaralı olarak bulunan iki adet şahin kuşu tedavi ettirilmek üzere ekiplerimize teslim edilmiştir.

 7. Kayseri Şube Müdürlüğü Yaralı Yaban Hayvanlarına Sahip Çıkıyor

  Eylül 19, 2018